Ludzie boją się CZASU, a czas boi się... piramid.
Stare arabskie przysłowie

POWER YANTRA - DAR AYAHUASKI

- dla oświeconych i znających Prawdę...

power yantra 1Dla tych, którzy wprowadzają DUCHOWĄ WIEDZĘ w życie.
Dla otwartych umysłów, które otworzyły się na Kosmos, nowe idee i technologie...
Dla ludzi, którzy wybrali pokój i współpracę w miejsce konkurencji i walki... - Jednym słowem... dla liderów przyszłości Ayahuasca ukazała mi Piramidę Nowej Ery -
Power Yantrę - YANTRĘ MOCY.

Modele, z którymi pracowałam wcześniej, mówiąc w wielkim skrócie - budziły ducha i otwierały bramę do wewnętrznej mądrości.
Gdy duch jest przebudzony a brama otwarta, potrzebujemy czegoś więcej.

 

 

 


 

 

HISTORIA POWSTANIA POWER YANTRY
Konstrukcje oparte na łączeniu dwóch przeciwstawnych trójkątów śniły mi się od dzieciństwa.
Po latach okazało się, że nie byłam w tym odosobniona.

D 3Od roku 1990 współpracowałam z D.Haraldem A., channel-medium egipskich bogów. Harald spawał kolejne konstrukcje, podczas gdy ja wraz z mężem prowadziłam badania i propagowałam piramidy na świecie.
Pisałam wówczas do czołowych pism ezoterycznych, wiele podróżowałam i gromadziłam masę niezwykłych doświadczeń.... Zaraziłam swoją pasją wielu ludzi i wielu skłoniłam do zakupu piramid.
Za uzyskane pieniądze wystawiliśmy wielkie konstrukcje dla świata, w gospodarstwie Haralda, we francuskich Pirenejach. - Ostateczne dostrojenie całego ciągu odbyło się na przywitanie roku 2000.
Zadaniem stworzonej w ten sposób stacji energetycznej miało być ułatwienie ludzkości dostosowanie się do nowych wibracji i łagodnego przejścia w Nową Erę.piramidy w pirenejach

Podczas medytacji we wnętrzu największej, 9-ciometrowej piramidy w Pirenejach ujrzałam za to  niejasną jeszcze wizję konstrukcji, przewidzianej na Nową Erę.


winietkaPrzeczucie jej istnienia wyrażałam dużo wcześniej - w inwokacji każdego artykułu, brszurki czy strony internetowej o piramidach.
Kulę "zastępowałam" wówczas uchwyconą w środku tarczą Słońca, a obok zdjęcia umieszczałam tekst Abrahama Abulafia, hiszpańskiego mistyka i uczonego z XIII w.

 "Piramida to Wiedzy tajemnej esencja.
W
niej odkryjesz Wielkie Prawdy. Poznasz prawa proporcji i regułę umiaru.

Piramida dumna stoi, milczeniem nabrzmiałym treściami.
Znaczeń w niej labirynt cały. W niej świat masz opisany.

Stań u szczytu piramidy, a w Centrum się znajdziesz Całości.
Sześć piramid sześcian tworzy. Gdy każdą z nich rozumieniem ogarniesz i Wiedzę z niej spijesz, znak to, żeś WSZYSTKO już pojął."


GJednak... W roku 2000 czas nie był jeszcze dojrzały.

Pochłonęło nas dalsze gromadzenie doświadczeń i rozwój duchowy. Z biegiem lat poszerzał się krąg ludzi, którzy na naszych oczach stawali się świadomi, a że nic więcej do szczęścia nie było nam potrzebne, osiedliśmy sobie wygodnie na laurach.

Następujące potem wydarzenia zmusiły nas do refleksji, że ŚWIADOMOŚĆ to jednak nie wszystko!!
Pomimo że coraz więcej ludzi WIE, jak właściwie funkcjonują i coraz więcej zna wszystkie możliwe recepty na szczęście, większości brak motywacji do wdrażania duchowych prawd w życie codzienne.

dusia egiptPotrzeba nam było ENERGII, dającej potężny impuls do bezwarunkowej miłości i więcej sił do przeprowadzania zmian.
W medytacjach i snach coraz natarczywiej nawiedzała mnie Power Yantra...

Podczas świętowania 18-tej rocznicy pracy dla piramid (2008), w luksorskiej świątyni Amona (Egipt), nie mając jeszcze wiedzy o ayahuasce, przeżyłam... "ceremonię ayahuaski bez napoju".

Byliśmy na wakacjach! Bynajmniej nie szukaliśmy okna do wielowymiarowych przestrzeni ducha, tymczasem "okno to" w sposób bezpardonowy dopadło nas!!!
Usiedliśmy na kamiennym bloku, zatopiliśmy się w myślach i....  tuż po zachodzie Słońca WIZJE zaczęły przesuwać nam się przed oczami jak film...
Ogarnęliśmy zrozumieniem całą planetę i jej przyszłość w wielu wersjach na raz... M.in. otrzymałam mnóstwo informacji i szereg wskazówek, dotyczących nowej piramidy.... Spontanicznie powstała nazwa "Power Yantra", a towarzyszące temu niezwykłe i bardzo miłe wydarzenia opiszę kiedyś ze szczegółami.

prototyp Power YantryCała ta historia zaowocowała wspaniałym tekstem Jarka o roku 2012 i roli Słowian w Nowej erze oraz budową prototypu Power Yantry.

Nie bardzo miałam pojęcie, kto skrył się za moimi przekazami.... Na odpowiedź jednak musiałam jeszcze poczekać.

Kilka miesięcy później trafiłam na pierwszą w życiu ceremonię ayahuaski i ZROZUMIAŁAM!
To istota zwana Gają, Matką Naturą (ostatnio Ayahuaską) jest prawdziwą autorką wszystkich piramid tego świata!

To ONA była źródłem wiedzy egipskiego arhitekta, Imhotepa. Ona też była moim mentorem i opiekunką od dzieciństwa. Prowadziła mnie we snach, była natchnieniem wielu medytacyjnych wizji i praktycznie towarzyszyła mi od "zawsze".

piramidy snyDyskretnie inspirowała mnie podczas pisania książki o piramidach i materializacji marzeń, towarzyszyła mi w wyprawie do Egiptu i - wreszcie! - Przywiodła na ceremonię!

Roman Warszewski pisał: "...Ayahuasca daje dużo wrażeń świetlnych, właśnie złotych. Pokazuje świetliste nici, które wiążą wszystko i wszystkich. Rysuje piramidy..." - zarówno te które istnieją jak i te, które dopiero powstaną."

Nic zatem dziwnego, że po tym, jak poświęciłam piramidom ponad pół życia, Ayahuasca już na jednym z pierwszych rytuałów ukazała mi techniczne szczegóły POWER YANTRY.
Dowiedziałam się, jak wielkie jest jej znaczenie.

powerka llxCeremonie i medytacje  powinny odbywać się w obecności tych (i zbliżonych) piramidalnych konstrukcji, gdyż - udając się w światy wielowymiarowe - każdy potrzebuje wzmocnienia  koncentracji i woli. Niezbędna jest też ochrona, by nie wpaść w astralną pułapkę i wśród miliardów miraży urzeczywistnić własne ideały Ducha.
Energia Power Yantry wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu CZASU.

Jak się okazało, w przekazach tego typu także nie byłam odosobniona.
Niemal JEDNOCZEŚNIE, na drugiej półkuli, w Amazonii.... natchnieni przez Ayahuaskę, podobni do mnie zapaleńcy zaczęli wznosić piramidy, oparte na tych samych pryncypiach.  

Na zdjęciach: szkielet siedmiopiętrowej piramidy Anglika, Juliana Haynesa, i makieta Amerykanina, Kevina Davisa.

Piramidy yantropodobne

Piramidy, które ukazywały mi się wcześniej, były zawsze mgliste i zaowalowane - jak to sny. Nie pamiętałam szczegółów, a że rozum poddawał w wątpliwość własne postrzeganie, prześladował mnie ogólny brak pewności.

power yantra k15Będąc pod wpływem napoju bogów, ujrzałam Power Yantrę w formie niezwykle wyraźnego obrazu, wizji, zbliżenia ("zoom"). Stała majestatycznie w blasku złotego światła, które trudno opisać czy namalować. Dynamicznie przelewało się przez nią i tworząc miliony koronkowych wzorów płynęło wprost do mnie.

Byłam dosłownie oniemiała z zachwytu. Towarzyszyła temu absolutna PEWNOŚĆ, że powierzono mi właśnie najprawdziwszy skarb!
A gdy dostrzegłam swobodnie "zawieszoną" we wnętrzu piramidy KULĘ, wszystko stało się jasne jak Słońce!
Nie bez powodu stosunek długości do objętości piramidy odpowiada stosunkowi promienia do powierzchni koła.

Różni konstruktorzy podwójnych piramid wkładali kulę do środka dawno temu! Np. w makiecie piramidy rosyjskiego pediatry, Michaiła Pieriepielicyna, kula stanowiła pomieszczenie do odnowy biologicznej i seansów uzdrawiających.  Eksperymenty z modelem tego pomieszczenia potwierdziły jego działanie regenerujące i odmładzające.

UniwersumsPyramideKula bardzo często zdobi podwójne piramidy na obrazach psychodelicznych twórców... Regularnie znajduję w Internecie wciąż nowe konstrukcje, w większym lub mniejszym stopniu oparte na tej samej PRAWDZIE...

foto: Uniwersumspyramide

To oczywiste, że KULA dawno już powinna być obecna w centrum Power Yantry!!!
Zbiegiem okoliczności jest, że moim zmaganiom z nowym modelem piramid towarzyszyło jeszcze jedno, niezwykle interesujące wydarzenie. Mianowicie w tym samym mniej więcej czasie dowiedziałam się o rozpoczętych badaniach archeologicznych nad kompleksem świeżo odkrytych, największych na świecie piramid w Bośni.

Visoko pyramids Było to o tyle szokujące, że w pobliżu odnaleziono wiele kamiennych kul, podobnych do tych, jakie odkryto w latach 40-tych XX w., w Kostaryce.
Wykonane z granitu lub skały magmowej posiadają od kilku centymetrów do 2 metrów (i 16-tu ton).

Na dzień dzisiejszy naukowcy ( a nawet i artyści) wiedzą jedynie, że kule i piramidy w jakiś tajemniczy sposób wzajemnie się uzupełniają. Szczególnie te wykonane z kamieni stanowią - obok piramid i stożków  - najsilniejsze  formy energetyczne.
Jestem wewnętrznie przekonana, że w przypadku piramid chodziło zawsze o źródło energii,  zadaniem kul natomiast jest jej kumulowanie i przekazywanie na dalekie odległości.
Przynajmniej tak to ma wyglądać w przypadku Power Yantry.

Nie było już na co czekać, trzeba było poświęcić się nowej piramidzie bez reszty!
Precyzyjna produkcja bardziej skomplikowanej, wewnętrznej piramidy i ręcznie wydrążonego półkolistego zagłębienia na kulę (w miejsce laserowo ciętego dotąd "przerębla") okazały się zadaniem arcytrudnym.
Przymiarki do prototypu ciągnęły się w nieskończoność, a gdy się wreszcie udało, potrzebowałam sporo czasu na przeprowadzenie testów. Początkowo robiłam je tylko na sobie, w domowym zaciszu i w tajemnicy przed światem. 

piramida kwiatyDowody pozytywnego działania nowej konstrukcji otrzymałam niemal NATYCHMIAST.
Krótko po zainstalowaniu modelu B, pomimo że był październik, bujnie zakwitły w moim domu WSZYSTKIE kwiaty. Wszystkie na raz! Wniesiony na zimę bieluń i kaktusy bożonarodzeniowe objawiły całe swoje piękno jednocześnie... Zakwitła nawet palma Yuka, co jest praktycznie niemożliwe w warunkach domowych! Cały dom tonął w upajającej woni egzotycznych kwiatów juki!

W trakcie pracy nad projektem Power Yantry stałam się w pełnym tego słowa znaczeniu szamanką i zaczęłam prowadzić samodzielne ceremonie ayahuaski w Holandii. 

piramidy ceremoniaGdy włączyłam do nich próbne modele Power Yantry, przeżyłam rekordową ilość oświeceń! Niekiedy zdarzało się to wszystkim członkom grupy na raz!!! Jestem pewna, że stosunkowo łatwy przebieg wielu transformacji zawdzięczam w dużej mierze ich obecnści.

Uwieczniłam to na wielu fotografiach i niektóre z nich zdarzało mi się nawet publikować, ale...
Dziwnym zrządzeniem losu nowe modele przez kilka lat pozostały "niewidoczne" dla ludzkich oczu jak okręty Kolumba dla Indian.

Jest to bowiem konstrukcja przeznaczona na Nową Erę i naprawdę potrzebna stała się dopiero po "końcu świata" czyli po roku 2012.

 .....wg Barbary Marciniak:
W Epoce Wodnika celem napływającej energii będzie oświecenie całej ludzkości... Wielu z was sądzi, że ktoś inny przyniesie pokój i ocalenie - że Mesjasz lub przodkowie z Nieba rozwiążą wasze problemy i dadzą wam lekarstwo na choroby i zanieczyszczenia.
Tymczasem nadejście, którego oczekujecie, jest nadejściem świadomości.

...Jeśli nadal będziecie oddawać waszą moc innym, będziecie żyli pod władzą w największej tyranii, jaką może pomieścić ten świat, tyranii, która sięga daleko i ostatecznie kolonizuje kosmos. (...)
Kiedy zjednoczycie się jako rodzaj ludzki, otworzą się drzwi, dzięki czemu będziecie mogli spotkać resztę waszej rodziny jako równoprawni jej członkowie. Uruchomione zostaną wszystkie wasze medialne łącza, a więc nie będzie mógł istnieć żaden fałsz, kłamstwo ani oszustwa... (...)
[Zostanie podniesiona] częstotliwość od poziomu rozpaczy i strachu do ekstazy, miłości i bohaterstwa.
Kiedy nadacie Ziemi tę wibrację, doświadczycie tysiąca lat pokoju, zapowiadanego w waszych historiach i legendach.

 

 


 

 

KONSTRUKCJA POWER YANTRY

DOSKONAŁOŚĆ ŚWIĘTEJ GEOMETRII "....SZEŚĆ PIRAMID SZEŚCIAN TWORZY..."

power04POWER - YANTRA zawiera w sobie dokładnie 6 piramid;
4 rozmiary szkieletowe +
2 bliźniacze piramidiony (zwieńczenia) - miniatury Cheopsa z litego mosiądzu. - Stanowią one wspomnienie epoki męskiej dominacji i znak, że męskie atrybuty (rozum, nauka, technika...) nadal są dla nas bardzo ważne, przestaliśmy tylko je przeceniać!

Odkąd intuicja, wyobraźnia i siła serca osiągnęły dla nas tę samą wartość, co - dominujący dotąd - rozsądek i rozum, żeńska piramida przybrała formę lustrzanego odbicia zewnętrznej (męskiej). Zapanowała równowaga i otworzyły się nowe, ogromne perspektywy! W myśl słów Alberta Einsteina, że


"Logika zaprowadzi cię od punktu A do punktu B.
Wyobraźnia może zaprowadzić cię wszędzie".

Kwadratowa podstawa, odróżniająca YANTRĘ od MERKABY, to odwieczny symbol naszej planety - ZIEMI. Każda piramida o podstawie kwadratu automatycznie generuje energię ziemską. 
Merkaba jest niczym innym jak odwzorowaniem pola energii ludzkiego DUCHA - nosimy ją "przy sobie". Yantra daje duchowi niezbędne uziemienie - osadza go mocniej w polu ziemskiej grawitacji, w świecie materii.
Jej energia pomaga osiągnąć mistrzostwo materializacji. Pozwala twórczej myśli urzeczywistnić się w świecie trójwymiaru. Sprawia, że wszystko, co stworzymy na poziomie mentalnym, dosłownie stanie się "ciałem".

 

 


 

 

piramida yantraDZIAŁANIE POWER YANTRY


Zróżnicowane proporcje dwóch zewnętrznych piramid do wewnętrznych sprawia, że zyskujemy tu właściwości wszystkich siedmiu poprzednich modeli w jednym.
Poprzez idealną zgodność nowej Yantry z  fraktalną rzeczywistością Wszechświata osiągnęliśmy zdecydowanie wyższą oktawę tamtych częstotliwości.

Specjalista w dziedzinie świętej geometrii, Danny Winter,  twierdzi, że;

"... aura rozwija się, gdy żyjesz we fraktalnym środowisku (..), w miejscu, gdzie możesz się całkowicie zrelaksować. To implikuje bio-architekturę (...) czyli przestrzeń, pozwalającą nasionom kiełkować. (..) Nie ma sensu np. zakochiwać się w aluminiowym budynku, bo jest on przeciwieństwem fraktalności i aura nie może w nim oddychać. Nie będzie się więc rozwijać. (...) Powinieneś być bardzo selektywny w wyborze swej miłości" 

pyramiden yantraRosyjski pediatra i piramidolog, Michaił Pieriepielicyn, dowodził, że obracanie w wyobraźni kolorowymi spiralami, kręgami i półkulami wyzwala ogromne pokłady energii psychicznej i działa leczniczo.
Wystarczy wstawić do środka wyimaginowanych, tęczowych okręgów osobę, którą chcemy poddać terapii, by uruchomić proces jej uzdrawiania.
To samo można zrobić z kulą w piramidzie Yantra.

Z racji doskonałej budowy i proporcji Power Yantra jest niezwykle silna i delikatna jednocześnie. Jako piramida mistrzów działa na o wiele subtelniejszych poziomach. Wymaga od nas higieny psychicznej i uwagi, byśmy regularnie dostrajali się do pustki i kształtowali wizje (przede wszystkim własnej) przyszłości.

Nie ma  na razie potrzeby wznoszenia większych piramid ogrodowych, gdyż oddziaływanie tą energią na tłumy mija się z celem. Należy ją raczej traktować jak "komputer osobisty" (Power A i B). Ustawiona w domowym zaciszu łączy nas z własną, nieśmiertelną duchową esencją, z mocą tworzenia i siłą transformacji.
Jeszcze mocniej (niż poprzedniczka) zacieśnia związek z wewnętrzną Mądrością i znacznie silniej uwypukla nasze myślokształty.

 

 

 


 

 

 

 

power Yantra kulaMAGICZNA KULA

W dobie nowoczesnych technologii nie trzeba nikomu tłumaczyć, że obie piramidy (wew. i zewn.) można połączyć "bezprzewodowo". 
BERŁO - typowy symbol męskiej władzy - jako element konstrukcji przestało być już potrzebne.
Energię Kosmosu z ziemskimi siłami Natury w sposób doskonały łączy teraz KULA!
Pełni ona rolę piramidalnego SERCA.  - Dzięki niej Power Yantra pomaga wejść w rezonans z własnym sercem i otworzyć się na bezwarunkową MIŁOŚĆ. Daje nam ten właśnie, brakujący element, dzięki któremu otwieramy Epokę Serca (Erę Słowian). 
Już nie "budzimy" lecz na dobre korzystamy z kobiecych właściwości jak intuicja, poczucie harmonii i piękna, miłość, uzdrawianie i związki z Naturą...

 


piramida sercePole elektromagnetyczne serca
jest pięć tysięcy razy silniejsze od pola elektromagnetycznego mózgu. - Niesie w sobie tajemnicę pierwotnej, pulsującej energii i światła.
Komórki serca dostrojone są do energii, przenikającej czas i przestrzeń.
Uczucia, które pochodzą z serca, tworzą fale elektromagnetyczne, wysyłane w świat daleko poza ciało. Najnowsze badania wykazały, że osiągają odległość (zależnie od intensywności uczuć) wielu kilometrów. Jest to, moim zdaniem, odlogłość; uchwytna dla ziemskich jednostek miary. Fala, która umyka naukowcom, osiąga bezsprzecznie całą Ziemię. Analogicznie wiele serc, tworzących jedno uczucie, rozciąga jej długość na całe Uniwesum.  

piramida kulaJogini od zawsze mówili: "Podążaj za swoimi pragnieniami, a osiągniesz pokój!"
Mądrość ta pochodzi z wiedzy, że wibracje serca rezonują ze Źródłem - z sercem Ziemi i Wszechświata.
PRAGNIENIA z głębi serca pochodzą w gruncie rzeczy z wewnętrznej Prawdy i wytyczają drogę naszego rozwoju.
Zachodzi tu pełna "kompatybilność" między WIELKIM PLANEM a planem indywidualnej duszy. Najmniejsza tęsknota (nie żądza) jest sygnałem o przygotowanej dla nas wersji przyszłości. Ona już istnieje! Tylko na ten moment wydaje się być niemożliwa do realizacji.
Każde marzenie jawi się być nieosiągalne, dlatego jest marzeniem. Jednak ZAWSZE, ilekroć serce za czymś tęskni, znaczy, że trzeba w tym kierunku zmierzać.  Jak? Opisałam w "Obrazach Duszy".

Negowanie, zaprzeczanie i tłamszenie wewnętrznych tęsknot prowadzi do wielkich frustracji, jakimi przesiąknięta była poprzednia era - pełna lęków, przemocy i wojen. 
Podążając ścieżką realizacji serca rozwijamy ducha w kierunku, jaki sam sobie wyznaczył i w jaki przysłuży się całej ludzkości.

GeometriaOczywiście pierwszym krokiem jest rozróżnienie pragnień serca od potrzeb EGO.
Energia Power Yantry znacznie nam to ułatwi.
Słuchając i realizując podszepty, płynące prosto serca, osiągniemy samo urzeczywistnienie, a stałe połączenie z sercem da nam niezachwianą pewność i nowe rezerwy sił.

Na tym etapie, który śmiało możemy nazwać etapem oświeconych mistrzów,  osiągamy  życiowy sukces  i działamy na innych przykładem. Uczymy, jak inni mogą osiągnąć to samo poprzez zmianę własnych myśli i uczuć.

 
Kula jest formą doskonałą
.

Nie zna samotności. Nieustannie grawituje i podlega grawitacji, przyciąga i jest przyciągana.
Skupia w sobie kosmiczne moce i generuje wirujące pole energii, nadając Power Yantrze szczególnej dynamiki i mocy. Gdy w krysztale zatopiona jest energia, pochodząca wprost z pulsującego wizją serca, możemy być pewni, że nasze tęsknoty i pragnienia znajdą błyskawiczny rezonas. Pozostaje mieć pewność, że Wszechświat kombinuje, jak uczynić niemożliwe możliwym. Naszym zaaniem jest tylko koncentracja na ostatecznej wizji celu.   
 
Dzięki KULI cała konstrukcja niesie ze sobą SPOKÓJ i bezpieczeństwo. Ułatwia nam skupienie na niewzruszonej części naszej jaźni, użycza odporności na wstrząsy, a w sytuacjach kryzysowych koi rany.

pyramid kugelWykonana z kamieni szlachetnych i zatopiona w świętej geometrii KULA reprezentuje zawsze działanie Wielkiego Ducha (Stwórcy).
Tym samym przenika nasze myśli i uczucia MOCĄ, o jakiej nam się dotąd nie śniło!
Wyposażona w ten sposób Yantra pozwala stworzyć bazę, ułatwiającą osiągnięcie mistrzostwa emocjonalnego i... wielką, wspaniałą, boską MAGIĘ.

Oświeceni magowie od tysiącleci wiedzą, że rzeźbiąc kryształ, tworzymy fetysz, który - o ile prawidłowo z niego skorzystamy - może zmienić nasze życie na modłę najgorętszych pragnień.
Kula w Power Yantrze to fetysz szczególny, do którego mogę jedynie dodać słowa Einsteina:power Yantra treume"WSZYSTKO JEST ENERGIĄ. Wszystko.
Dostrój się do częstotliwości tego, czego pragniesz, a w nieunikniony sposób stanie się to twoją rzeczywistością. Nie może być inaczej. To nie filozofia. To fizyka."

Ukryta w świętej geometrii MOC mówi nam zawsze "TAK!". Cokolwiek zatrzymamy w naszym umyśle na dłużej, przyjdzie nam wkrótce przeżyć w naszym życiu.

piramidy kuleJak p r a w i d ł o w o "zakląć" pragnienia serca w kryształ, patrz: Obrazy duszy.
Ci, którzy zetknęli się z tą WIEDZĄ w inny sposób..., ci, którzy już nie wierzą, a WIEDZĄ o twórczej mocy własnych myśli... Ci, którzy posiadają pewną praktykę i mają za sobą naukę na własnych potknięciach, mogą przy pomocy Power Yantry przyłączyć się do odpowiedzialnego kreowania własnego szczęścia w służbie CAŁOŚĆI.
Bo jak powtarzam (od nie pamiętam kiedy) suma szczęśliwych ludzi stworzy szczęśliwą planetę.

Przy obudzonym, rozgrzanym sercu automatycznie (bez wysiłku) emitujemy wyłącznie pozytywne obrazy i uczucia. Wystarczy więc tylko "pozwolić sobie" i zatopić się w marzeniach duszy, a reszty dokona energia Power Yantry.

Od dziecka miałam jedno, wielkie pragnienie. Chciałam, żeby ludzie mówili zawsze szczerą prawdę i darząc się wielką, bezwarunkową miłością czuli się z tym bezpiecznie.
Pragnęłam, by łączyły nas wszystkich ciepłe stosunki i pełna, bezgraniczna akceptacja.
Chciałam, żeby było IDEALNIE i choć jako mała dziewczynka nie byłam w tym odosobniona, jakoś - wyjątkowo - nie udało się z tego wyrosnąć.
Możliwe, że to naiwność, ale... Udało mi się!

power yantra 07Na moich spotkaniach ludzie są otwarci, szczerzy, pełni wzajemnej miłości i akceptacji.
Grzeją się serdecznością i wspierają w byciu tym, kim naprawdę są.
Mój mały, prywatny świat już stał się IDEALNY - dokładnie, jak tego pragnęłam.
Ilekroć zdarza mi się poczuć w grupie tę osobliwą JEDNOŚĆ i ogarniającą nas wszystkich MIŁOŚĆ, zaklinamy w "magiczną" kulę wizje świata, o jakim marzyliśmy będąc dziećmi.
To samo bogactwo i radość, jakie znajdujemy na ceremonii ayahuaski, pragniemy ukorzenić głęboko w naszych wnętrzach na zawsze, a potem przenieść je do rzeczywistości i rozprzestrzeniać na cały świat.
Energia Power Yantry - największego DARU, jaki otrzymałam od Ayahuaski - emituje te wibracje na dużą odległość i pomaga dostroić się do niej każdemu przybyszowi z zewnątrz.

powerkaPower Yantrę kupić może każdy, lecz prawdziwie korzystać będą umieli tylko prawdziwi mistrzowie materializacji; kreatywni, przepełnieni miłością i światłem.
Gdy nie dotkniemy esencji bytu i nie poruszymy twórczych MOCY - nie zadziała!

Wiele dzieci, urodzonych po roku 2000 wykaże się mistrzostwem bez żadnych przygotowań.
Niejedno nas mocno zadziwi, gdy z niemym zachwytem nad cudownością życia zabierze się do tworzenia własnego raju na Ziemi.
Całe bowiem NIEBO to nie konkretne miejsce, gdzieś poza zasięgiem życia, lecz wszechogarniające nas poczucie doskonałości tu i teraz, na tej planecie.

 

 


 

 

O OCHRONNEJ MOCY PIRAMID...
....przed elektrosmogiem, promieniowaniem...itd. nie będę się tu rozpisywać.
Opisane wielokrotnie, szerokie właściwości Yantry - jej działanie na ciało, duszę i umysł człowieka - są tutaj identyczne lub w niektórych przypadkach - wzmocnione.

power yantra zjawiskoZmieniło się tylko to, że pewne zjawiska, o których niegdyś pisałam jako "nawiedzona", stały się w międzyczasie powszechne, naturalne i potwierdzone naukowo.
Np. 8 lutego 2012 świat obiegła informacja, że "Układ Słoneczny wleciał w między- gwiezdny obłok energii". W tym czasie, na zwieńczeniu wielu piramid świata można było dostrzec gołym okiem wyraźny słup świetlistej energii.
Semir Osmanagich nagrał o przy tej okazji, tworzony przez piramidy bośnickie zagadkowy dźwięk (Moon Pyramid),  udostępniony  na you tube. Naukowcy spekulowali, że "być może" piramidy działają jako "swoiste zawory bezpieczeństwa".

Dla mnie nie było to nic nowego!
Widziałam i pisałam o tym słupie energii jeszcze w latach 90-tych ubiegłego wieku, w książce i na poświęconej Yantrze stronie internetowej. Stworzyłam nawet specjalną grafikę, do której dołączyłam opis:

piramida yantra pole"....Piramida YANTRA ściągą w nasz zakres określone pasmo energii kosmicznej.
We wnętrzu łączy je z generowaną energią ziemską i kumuluje.
"Mieszanka" ta emitowana jest na zewnątrz i wspólnie z przyciągniętą praną tworzy to, co nazywamy ENERGIĄ PIRAMIDY YANTRA.
Dzięki niej potężne, kosmiczne światło jest dla nas "lekkostrawne" i nie powoduje zawirowań, jakie odczuwa wielu ludzi w wyniku przejścia do Ery Wodnika...."

Dziś dodam jedynie, że obecność kuli nadaje temu polu o wiele większy promień i wzmacnia jego natężenie.

ENERGIA, jaką emituje POWER YANTRA posiada jeszcze jeden sekret! Mianowicie... Ta sama MOC, która porusza naszego DUCHA, uruchamia w nas twórczą siłę i prowadzi do urzeczywistnienia, może też utrzymać przy życiu nasze ciała.

 

PIRAMIDA ENERGIA

 

 

Prawdopodobnie przy użyciu właściwej technologii POWER YANTRY zapewnią darmową energię "elektryczną" (użytkową) dla LUDZKOŚCI.
Od lat wypatruję fizyka-wynalazcę, który pod wpływem napoju bogów głośno wykrzyknie EUREKA! 


p 57Materiał dodatkowy (youtube):

Z całego serca zachęcam do obejrzenia filmu
"KOD PIRAMID", który odsłania, jak wytwarzano energię użytkową z piramid w starożytnym Egipcie.
ZAGINIONE PIRAMIDY CARAL  - o czasie pokoju z największą piramidą w tle
Nassim Haramein - I Believe (PL)

Piękne zdjęcia "Yantra okiem artysty" zostały wykonane przez Agnieszkę Szylar.
Relacja i foto-story z wystawy, patrz: https://www.facebook.com/aldona.mironski/media_set?set=a.879635418761648.1073741866.100001455937998&type=1&pnref=story

 

 

 

 

 


 

 

ed243TO NIE FILOZOFIA - TO FIZYKA

Święta geometria to wiedza matematyczno przyrodnicza, dotycząca holistycznej natury wszechrzeczy. Pokazuje zależności między strukturą przestrzeni, muzyką, matematyką, geometryczną formą i życiem. Dowodzi, że wszystko jest JEDNOŚCIĄ, opartą o ten sam plan budowy. Stanowi matrycę, podstawą, praprzyczynę wszystkiego, co było, jest i będzie.

Jako nierozerwalna część wibrującego Wszechświata ludzka aura przepełniona jest drganiami, które wnikają głęboko w struktury molekularne.
Joel Steinheimer, współczesny fizyk francuski odkrył, że drgania "dźwiękowe" funkcjonują w naszych strukturach molekularnych, w naszym kodzie życia DNA. Wedle jego NAUKOWEJ teorii odpowiednio dobrany dźwięk, który będziemy intonować lub słyszeć jest w stanie zmienić nasz układ komórek, a nawet informacje zawarte w DNA.

Przemysław Nowakowski ("Kosmiczna symfonia", Czwarty Wymiar 8/2007) poinformował, że gdyby skierować na człowieka wiązkę fal, dostrojonych do częstotliwości pracy serca, a następnie systematycznie zmieniać ich wartość, mogłoby to doprowadzić nawet do śmierci.
Podobnie reaguje mózg, który nadając na niskich falach staje się łatwym obiektem manipulacji.
Armia USA od dawna ma dysponować bronią, która w oparciu o tę wiedzę steruje zachowaniami i nastrojami społecznymi.

Skoro ultradźwięki, mandale i yantry zdolne są zmieniać informacje w kodzie DNA, muszą zmieniać całego człowieka. Tej wiedzy można użyć dla naszego najwyższego dobra! Z niej to właśnie zrodziła się muzykoterapia, masaże dźwiękiem i bogactwo hinduskich mantr.
Stąd wzięły się również diagramy, leczenie przy pomocy  kolorów i promieniowania kształtów. Każda bowiem wibracja dźwiękowa, każda mantra posiada odpowiadającą jej formę graficzną, tzw. yantrę. Z tego też powodu starożytni Egipcjanie, określali geometrię jako "zamrożoną muzykę".

Zjawisko to opisałam w zakładce Ceremonie w Holandii, przedstawiając, w jaki sposób ayahuasca rysuje nam przed oczyma duszy skomplikowane wzory.
Dr Hans Jenny spędził nad tym zagadnieniem całe swoje życie i tak, ok. roku 1970 zbudował pierwszy tonoskop - urządzenie przetwarzające dźwięk w formę.
Jednym z jego przełomowych doświadczeń było przetworzenie mantry OM w obraz.

Badaniu została poddana osoba, która do mikrofonu tonoskopu w doskonały sposób intonowała mantrę OM.

diagram yantraJuż przy "Ooooooou" zaczęły pojawiać się okręgi, następnie szereg trójkątów w środku, aż wreszcie wraz z artykulacją "m" ukazał się wyraźny zarys Shri Yantry (z lewej) - diagramu, znanego ludzkości przynajmniej od 12 tys lat.

Amerykański fizyk (naukowiec roku 1997) i multi-wynalazca, dr Patrick Flanagan, dowodził, że działanie Sri Yantry na poziomie eterycznym zbliżone jest do działania wielkiej piramidy Cheopsa. Twierdził, że w trakcie medytacji na  SRI YANTRĘ można przeżyć i zgłębić jej subtelny, energetyczno-duchowy przekaz.

W taki to sposób współczesna nauka dowiodła, że duchowe "zatopienie się" w świętej geometrii może dać pełne zrozumienie sekretów budowy i funkcjonowania UNIWERSUM.
O tym, że mnisi w klasztorach Tybetu przez długie lata śpiewają OM dla oświecenia, wiadomo było od zawsze. TERAZ zaczynamy rozumieć, że medytacja z Yantrą może dać dokładnie te same rezultaty. 

Joel Steinheimer zaobserwował jeszcze, że dźwięk A (436 Hz) wchodzi w rezonans z komnatą królewską piramidy w Gizie. Obecnie jednak nastąpiło podwyższenie wibracji na naszym globie i wynosi teraz 440 Hz. Wszystko wskazuje więc na to, że nasz mózg reaguje już na o wiele wyższe częstotliwości niż dawniej. I wraz z rozwojem potrzebne są nam coraz bardziej "skomplikowane" yantry, piramidy i doświadczenia duchowe.

PIRAMIDA Power Yantra wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu człowieka Nowej Ery. Obcowanie z nią może zaowocować oświeceniem nie tylko umysłu ale i serca.