1aeJestem nauczycielem duchowym ze świadomością wiecznego ucznia.
Nie wyznaję żadnej religii i nie tworzę własnej.
PRAWDA, niezależnie gdzie i jak nazwana, była, jest i pozostanie zawsze tą samą PRAWDĄ.

...

Urodziłam się 21.05.1962 r w Łodzi, wśród zwiastunów i pionierów dzieci indygo. 
Z zawodu jestem nauczycielką jogi, terapeutką, dziennikarką i pisarką, a z urodzenia - szamanką.
Przez wiele lat pisałam do czasopism ezoterycznych w Polsce i w Niemczech jak; Nieznany Świat, Czwarty wymiar, Gwiazdy mówią, Visionen... ( patrz: Artykuły). 
Prowadziłam w tym czasie gabinet terapeutyczny, organizowałam liczne warsztaty i szkolenia..
Z zamiłowania uczyłam, jak pomóc samemu sobie, jak korzystać z wewnętrznych mocy i ukrytych możliwości.
Jednocześnie zgłębiałam wiedzę na temat piramid i świętej geometrii, tarota, szamanizmu... Wydałam kilka książek...

Herb Lubicz nr1Przypadkiem - o ile coś takiego istnieje - odnalazłam bezpieczny napój, dzięki któremu każdy ma szansę sięgnąć po tę samą wiedzę bezpośrednio z własnego wnętrza. 

Łącząc wypracowane przez lata metody pracy duchowej z ayahuascą, zdobyłam narzędzia, dzięki którym uczestnik moich ceremonii może dokonać transformacji i odnaleźć własną - pewną i prostą drogę zarówno do uniwersalnej Wiedzy, Prawdy jak i Miłości - po prostu do szczęścia.

Moja praca należy do
WIELKIEJ TRADYCJI PÓŁNOCY 
i jest kontynuacją przerwanej niegdyś przez Słowian misji kapłanów Orfeusza

yantra linia1

 

  

Ayahuasca3MÓJ SZAMANIZM

 


Rys. Mój portret - fragment obrazu Agnieszki Szałabskiej.


W cywilizacji Hiperborei, Egiptu i Grecji... szaman pełnił funkcję duchowego lidera, maga, proroka, czarownika, doradcy królów, lekarza ciała lub duszy albo nauczyciela duchowego, kapłana, psychologa i terapeuty.
- Ja skłaniam się ku leczeniu duszy, psychologii i terapii.


Przestrzenie duchowe szamańskiego świata mają swój ściśle ustanowiony porządek. Z grubsza rzecz biorąc dzielą się na trzy poziomy;

1 - Świat dolny ("podziemny", astralny) to obszar uczuć, duchów chorób, problemów i wszelkiego typu istot demonicznych.

2 - Świat środkowy, Ziemia - strefa ludzi i królestwo Natury.

3 - Świat górny, duchowy - siedziba istot ze światła, miejsce programowania rzeczywistości i tworzenia PRAW.
(Szczegółowy opis  w SZKOLE SZAMANÓW 

orficy ayahuascaŚwiat górny łączony jest z tzw. szamanami białymi, którzy w Wielkiej Tradycji Północy (a także w Egipcie i Grecji...) pełnili rolę kapłanów.
Podziemie to cel wędrówki szamanów "czarnych", najczęściej uzdrowicieli. Ziemia natomiast jest niebezpiecznym miejscem, gdzie ścierają się oba światy.

Naturalnie strefy te nie są dla nikogo zarezerwowane. Każdy może udać się, dokąd zechce, jednak... wilka zawsze ciągnie do lasu.
Mnie pociągają światy górne.
Mają one wiele płaszczyzn, zamieszkanych przez niezliczone duchy przyrody, opiekunów zwierząt, siły życiowe, ciała niebieskie, a także aniołów, posłańców i pomocników, cały panteon bogów, na czele których stoi Stwórca Galaktyk czyli Pan Wszechświata.  

Na poziomie górnym zdobywamy wiedzę, znajdujemy odpowiedzi na miliony trudnych pytań i czerpiemy moc do pracy duchowej.

Jako biała szamanka należę do grupy nauczycieli duchowych i terapeutów.
Posiadam zatem ściśle określony zakres obowiązków. - Mam głosić nauki, których zastosowanie gwarantuje ludziom szczęście i dobrobyt, powodzenie w "łowach", miłość, płodność, obfitość Natury, moc do walki z chorobą bądź przeciwnościami losu...

aaaya75

Biali w każdym przypadku tylko uczą, jak człowiek może pomóc sobie sam, jak obejść się bez pośredników do boga, zdrowia czy wiedzy.... i jak osiągnąć szczęście.
Podczas rytuału dbam o równowagę psychiczną i duchową moich gości, koryguję wibracje, naprowadzam na właściwą ścieżkę... Pomagam wyplątać się z "zaczarowanego kręgu" cierpienia, z transu ofiary, z koszmarów... I transformować te energie w moc, służącą do realizacji marzeń i planów.
Uzupełnieniem rytuałów jest nauka praw, rządzących naszym losem i wskazanie narzędzi do pozytywnej przemiany losu.

Zgodnie z duchem czasu przywracam też pierwotną (słowiańską) świadomość jedności, opartą o prastare zasady "rodzina, ród, plemię".

Pełną kontrolę i władzę na ludźmi przejmują wyłącznie szamani CZARNI. Nazwani są tak z racji charakteru pracy, gdyż w światach podziemnych (w Hadesie) natykają się na coraz mroczniejsze i bardziej przerażające warstwy, którymi rządzi Władca Podziemi. Walczą tam z duchami chorób, odprowadzają na swoje miejsce zbłąkane dusze zmarłych bądź wykonują egzorcyzmy... Po mistrzowsku obchodzą się z bardzo ciemnymi energiami. (Czasem też to robię, jak trzeba, ale... generalnie to nie moja bajka.)

Więcej, patrz:
Przewodnik małego szamana
Tradycja
Szkoła szamanów

ayahuasca bokserkiNa ceremoniach współpracują


...szaman Złoty Simba oraz okazjonalnie uczniowie,
z których na stałe Smok Wawelski (masażysta i uzdrowiciel)
Zawsze obecne są dwie bokserki, Lama i Gucia.

yantra linia1MOJA DŁUGA DROGA

 

... była zaskakująca, ciernista i burzliwa.
Pierwsze oświecenie dostałam w wielu 3 lat, następne mając 16 (patrz: Jak rozpoznać szamana).
W świecie, jaki zastałam, nie było miejsca dla oświeconych dzieci,  stałam się więc wyobcowana, zbuntowana... i otoczenie traktowało mnie jak dziwoląga.

aldona aya starocNa emigracji w Niemczech założyliśmy z mężem firmę i z racji niezwykle korzystnej koniunktury poznałam smak łatwych, dużych pieniędzy. Równie szybko dopadła mnie gorycz konsumpcyjnej frustracji i usilnie szukałam czegoś "więcej".
Sądziłam, że znajdę to wśród obcych kultur, religii, filozofii....
Rozpoczęliśmy więc podróże, podczas których poznałam różnej maści nauczycieli....
Czerpiąc z wielu źródeł uświadomiłam sobie, że nastał czas, by wschodnia Prawda i etyka harmonijnie splotły się z zachodnim dążeniem tworzenia "raju na Ziemi".

aldona aya 4Ulepszanie świata każdy winien zacząć od siebie,  wzięłam się więc ostro do pracy. Ze wszystkich kierunków i metod, wybrałam psychocybernetykę - zachodnią metodę korzystania z możliwości ludzkiego umysłu i  bogactwa uczuć.    
Przełomem w mojej edukacji było zetknięcie się z Wiedzą Sikhów - strażników tajemnic kundalini jogi.
Ich filozofia okazała się tą doskonałą Prawdą, którą od dawna odkrywałam w swoim wnętrzu. Z wielką łatwością też przyjmowałam bardzo trudne asany i ćwiczyłam wytrwale (po 3-4 godziny dziennie) przez prawie 12 lat.

Całość połączyłam z energią piramid Yantra, które stały się obiektem mojej fascynacji i przedmiotem nie kończących się badań. 

Przez blisko 20 lat żyłam w odosobnieniu, w Parku Narodowym, wśród kamiennych kręgów i świętych miejsc druidów (dziś odkrywamy, że są to obszary Prasłowian).
Podróżowałam wyłącznie do kultowych miejsc starożytnych cywilizacji, gdzie otrzymywałam natchnienie lub spotykałam kolejnych nauczycieli. Z ogromnym samozaparciem zgłębiałam sekrety życia, zasady funkcjonowania umysłu i prawa, jakimi rządzi się ludzki los i szczęście.
Na tej ścieżce każdy kolejny dzień jest początkiem nowej drogi i każdy napotkany człowiek - kolejnym drogowskazem.

ALDONA AYA 001Mistrzostwo osiągamy po przekroczeniu granic, za którymi nie ma już mistrzów i nauczycieli.
Najważniejszą rolę odgrywa determinacja, dyscyplina i praca własna - wycieczki w głąb siebie i konieczność sięgnięcia do rezerw. 
Największe stany wglądów i źródło SZAMAŃSKIEJ MOCY zawdzięczam ciężkim zmaganiom ze śmiertelnymi chorobami (patrz: Szkoła szamanów).  

Długo oczekiwane od dzieciństwa oświecenie przyszło nagle, znienacka... Przytrafiło się jak zwyczajne zdarzenie niemal jednocześnie mnie i mojemu mężowi. Odświeżyło nam pamięć podobnych zdarzeń w przeszłości. Zyskaliśmy nowe poczucie siebie i poznaliśmy swoją prawdziwą wartość. Pojęliśmy, że cała Wiedza Wszechświata mieszka głęboko w każdym z nas.

Ponieważ mąż nie ćwiczył kundalini jogi, uwagę naszą przykuły piramidy, których wpływ na ludzkie ciało, umysł i ducha obserwowaliśmy bacznie od roku 1990. - Stany rozszerzenia świadomości (aż po oświecenie) zdarzały się wśród naszych klientów, którzy również włączyli te konstrukcje do swojego życia. 
Efektem pracy z piramidami jest strona www.yantra.pl  

Z-ksiazka2-ter

Po oświeceniu w roku 1996 dotarło do mnie dobitnie, że do moich zadań należy dostarczenie ludziom narzędzi i metod, dzięki którym każdy samodzielnie odnajdzie MISTRZA W SOBIE.
Podjęłam zatem pracę terapeutyczną i zaczęłam jeździć z wykładami bądź warsztatami po świecie. Głównym moim celem było propagowanie piramid wraz z nauką, co i jak można dzięki nim osiągnąć.

Przez cały ten czas nieustannie poszerzałam wiedzę;. M.in. gruntownie badaliśmy esencje kwiatowe dr Bacha - największego szamana wśród lekarzy.
Pracę tę przelałam na karty książki "Terapia trzeciego tysiąclecia" (Studioastro).

Aby rozgryźć zadania życiowe, wytyczone przez indywidualną duszę w aktualnej inkarnacji, wnikliwie studiowałam numerologię, kalendarz Majów, astrologię... Do dziś  korzystam z tej wiedzy, by wspomóc uczestników moich ceremonii.  

Z-KSIAZKA-tarotNa tej ścieżce - początkowo tylko dla zabawy - wnikliwie studiowałam tarot Thota (Crowleya).  Nie miałam wówczas pojęcia, że ukryte w nim symbole, barwy i obrazy, to swoiste "znaki drogowe" w świece ayahuaski.
Praca na tym poziomie uwieńczona została książką "Tarot terapeutyczny" (Studioastro).

Jednocześnie stworzyłam autorską metodę programowania siebie oraz swojego życia na nowo (patrz: Obrazy duszy).
Rozwinięte przeze mnie metody terapeutyczne i motywacyjne (np. "Złote zasady regresji i terapii reinkarnacyjnej") publikowane były w czołowych pismach ezoterycznych w Polsce i w Niemczech, a potem - tłumaczone na wiele języków - krążyły w Internecie.

Dopełnieniem całości stały się rytuały Ayahuasca, pod kierunkiem holenderskiego mistrza i terapeuty, Joopa van der Hagena. 

dusia-szamanizmW tym punkcie, z wielkim już bagażem doświadczeń i wiedzy duchowej rozpoczęłam zupełnie nowy rozdział mojego życia.
Miałam za sobą 20 lat rozwoju duchowego, dorobek pisarski  i bogatą praktykę w pracy z ludźmi...
- Joop stwierdził, że niczego już mnie nie nauczy i zalecił tylko pić napój!  
W roku 2008 r. mogłam już prowadzić własne ceremonie.

 

yantra linia1

 

certyfikatWażniejsi nauczyciele

Tytuł nauczyciela kundalini jogi osiągnęłam w Kyborg Institut, gdzie po 4 latach otrzymałam certyfikat. 
Regresji nauczyli mnie... Mniejsza z tym, bo wiedzę na ten temat musiałam wielokrotnie weryfikować.
Stworzyłam własną szkołę i złote zasady regresji, które stały się podstawą pracy wielu terapeutów, patrz: Artykuły
Ogromnie dużo przekazał mi wielki mistrz materializacji, biznesmen-filozof, A. Pernitsch.
Największy wpływ wywarł na mnie lekarz i szaman w jednej osobie (bardziej szaman), mój duchowy bliźniak, Aleksander Chwastek -  założyciel Akademii Zdrowia i Rybnickiej Jesieni Kabaretowej (RYJEK), felietonista Nieznanego Świata, pisarz i wielki uzdrowiciel...
Szamanizmu słowiańskiego i astrologii uczył mnie Wojtek Jóźwiak. W ayahuaskę wtajemniczył mnie Joop van der Hagen oraz jego asystentka, Inne.
Jednak najwięcej zawdzięczam mężowi, Jarkowi Mirońskiemu, przy którym każdy dzień jest nauką i nieustannym wzrastaniem ...
W procesie całej mojej edukacji ogromnie dużo wniosły moje dzieci, Michał i Anja, dwie szamańskie dusze, których wewnętrzna wiedza i mądrość jest dla mojego pokolenia POWALAJĄCA. yantra linia1

Powrót do strony głównej

 

Powitanie

dusiaaaaa 3

Witam gorąco miłośników Ayahuaski; szamanów z powołania, głodne duchy i tropicieli prawdy!

Aldona Mironski

Ceremonie w Holandii

cerhol

Newsletter

Imię:
Email:

Kontakt

mail

Piramida Nowej Ery

yantra

fragment z TVN

copyright Aldona Mironski
Our website is protected by DMC Firewall!